توافق نامه ثبت نام

با پذیرفتن این توافقنامه شما متعهد می شوید که به قوانین انجمن پایبند بوده و از ارسال موضوعاتی خلاف اخلاق و عرف خودداری نمایید.

مطالب ارسال شده در این تالار نظر شخصی کاربران است و در صورتی که هر یک از ارسالها یا پیام ها را مغایر با موازین اخلاقی یا توهین آمیز تشخیص دادید می توانید بلافاصله به مدیران تالار گزارش کنید.

توجه داشته باشید که تبلیغات و دیگر موارد مشابه  از طرف کاربران در تالار امکان پذیر نمی باشد مگر آنکه از قبل با مدیریت تالار هماهنگ شده باشد.

نام کاربری که شما در هنگام ثبت نام انتخاب می کنید را به یاد داشته باشید و سعی کنید از کلمه عبور قوی برای حساب خود استفاده کنید. شما با پذیرش این توافقنامه می پذیرید که کلمه عبور خود را به هیچ کاربر دیگری جز مدیریت در صورت نیاز ارائه نخواهید کرد و توسط حساب کاربری دیگری هم  در سایت لاگین نخواهید نمود. رعایت این موارد به دلیل حفظ امنیت شما و اعتبارسنجی حساب کاربری تان می باشد.

بعد از ساخت حساب و ورود به تالار شما قادر خواهید بود تا اطلاعات پروفایل خود را به طور کامل وارد نمایید و ویرایش کنید.

به یاد داشته باشید که در هنگام انجام هر ارسال IP شما هم ثبت خواهد شد تا در مواقعی که شما از قوانین تالار تخلف نمودید مسدود شوید و امکان فعالیت در تالار را نداشته باشید.

توجه داشته باشید که تنها اطلاعات لاگین شما در یک فایل کوکی در کش مرورگر شما توسط سیستم ذخیره می شود تا وضعیت انلاین  بودن یا نبودن شما بررسی شود و به غیر از این اطلاعات دیگری توسط نرم افزار تالار گفتمان روی سیستم شما ذخیره نمی شود.