نظرسنجی

از پارس میزبان بیشتر از هر چیزی چه انتظاری دارید؟ گزینه ارائه نمائید.

ارائه قالب های بیشتر برای سایت ساز
ارائه سرویس با کیفیت بهتر
ارائه سرویس های متنوع تر

نویسنده موضوع: از پارس میزبان بیشتر از هر چیزی چه انتظاری دارید؟ گزینه ارائه نمائید  (خوانده شده: 455 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین فرهاد سخایی

• مدیر سایت
  • کاربر فعال
  • ارسال: 178
    • دیدن مشخصات
سلام به همه مشتریان گرامی
لطفا در این موضوع اعلام نمائید که چه انتظاری را بیشتر از هر چیز دیگری از پارس میزبان دارید؟
ما سعی خواهیم کرد تا به مواردی که مورد نظر شماست بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دهیم
پس لطفا در این موضوع موردی را که مد نظر شماست را انتخاب نمائید و یا در صورتی که در لیست وجود ندارد اعلام نمائید تا اضافه شود.
شما مجاز به انتخاب دو گزینه از گزینه های ذکر شده، هستید.
با سپاس
پارس میزبان

آفلاین netgasht

• کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 13
    • دیدن مشخصات
سلام جناب سخایی
من یکی دو بار تبلیغات در گوگل می خواستم به سایت شما مراجعه کردم که اگر داشته باشید و قیمتش مناسب باشه از شما بگیرم. اما نداشتید و از جای دیگری گرفتم
فکر می کنم دوستان دیگری هم باشن که به تبلیغات در گوگل نیاز داشته باشند.
از نقاط قوت پارس میزبان هم همین انجمنش هست که کسی مشکلی داشت می تونه مطرح کنه. شما هم در حل مشکل کمک می کنید
متشکرم

آفلاین فرهاد سخایی

• مدیر سایت
  • کاربر فعال
  • ارسال: 178
    • دیدن مشخصات
سلام جناب سخایی
من یکی دو بار تبلیغات در گوگل می خواستم به سایت شما مراجعه کردم که اگر داشته باشید و قیمتش مناسب باشه از شما بگیرم. اما نداشتید و از جای دیگری گرفتم
فکر می کنم دوستان دیگری هم باشن که به تبلیغات در گوگل نیاز داشته باشند.
از نقاط قوت پارس میزبان هم همین انجمنش هست که کسی مشکلی داشت می تونه مطرح کنه. شما هم در حل مشکل کمک می کنید
متشکرم
متاسفانه این سرویس جزو سرویس های ارائه شرکت های میزبانی وب نمی باشد، اما در صورتی که شرایط آن مهیا شود سعی می کنیم ارائه نمائید

آفلاین Rond Baz

• کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 1
    • دیدن مشخصات
salam azizam
mitoonin behtaresh ham bokonin
khub hastin
vala kamelan site khoobi hast vali entezaremoon bishtar ine ke kalamate kilidiyi ke mizarim too foroum ha bishtar besh tavajoh beshe , ranke site khuube vali sorate site SLOW hastesh
in ham mitoonim FAST ya VERY FAST konin

mamnoon ke vaght gozashtin va matalebam ra khoondin