نویسنده موضوع: مشکل با xmlrpc در وردپرس  (خوانده شده: 228 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین hassanbidar

• کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 1
    • دیدن مشخصات
مشکل با xmlrpc در وردپرس
« : ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۶:۰۹ »
سلام به مدیریت محترم فروم.
چند روز پیش سوالی بشرح ذیل برای شما ارسال کردم:
مدتی است با [/font][/color]
خطای 403 Forbidden
در سایت وردپرسی‌ام رخ میده. قبلا اینگونه نبود. بتازگی اینجوری شده. قصد داشتم از طریق برنامه live writer و یا از طریق word اقدام به نوشتن پست برای سایت وردپرسی‌ام نمایم. اما علیرغم نصب افزونه Control XML-RPC publishing و فعال کردن تیک xmlprc در بخش تنظیمات > نوشتن؛ باز هم خطای مذکور اعلام میشه. لطفا مرا راهنمایی فرمایید. باتشکر

[/color]
[/color]
شما جوابیه‌ای بشرح ذیل صادر کردید:

[/color]ما به دلیل حمله های DDOS که از طریق xmlrpc.php در وردپرس به سایت ها رخ می دهد، دسترسی به این فایل را در همه سایت ها مسدود کرده ایم.برای استفاده از این قابلیت در برنامه ها مختلف شما می توانید مراحل زیر را طی نمائید:فایل xmlrpc.php خود را به یک نام دیگر، تغییر نام دهید اما فقط بعد از xmlrpc را تغییر دهید، برای مثال نام آن را بگذارید: xmlrpc_wp.phpپلاگین تغییر نام xmlrpc را نصب نمائید: دانلود پلاگین تغییر نام xmlrpc.phpحال در هر جایی از نرم افزار خود که مسیر xmlrpc.php وجود دارد، مسیر را با نام جدید وارد نمائید.با این کار حملات DDOS به سایت شما رخ نخواهد داد و می توانید از امکان xmlrpc نیز استفاده نمائید.

مجددا خدمت شما مطلبی بشرح ذیل ارسال کردم:
سلام و خسته نباشید. ببخشید مجددا مزاحم شدم. دیدم از 8 فوریه تاکنون جوابی ارائه نفرمودید، لذا تیکت مستقل ارسال کردم.
خدمت شما عرض کنم مراحلی رو که فرموده بودید، بنظرم درست اجرا کردم، ولی نتیجه‌ای نگرفتم.
ضمناً از طریق word و live writer بارها اقدام به ورود کردم، ولی نتیجه‌ای عائد نشد.
بدین خاطر تصاویری از مراحلی را که طی کرده‌ام، خدمت‌تان پیوست می‌کنم.
لطف بفرمایید اشتباهاتم رو اعلام کنید تا رفع مشکل نمایم. با تشکر و قدردانی

خواهشمندم جواب این مشکلم را نیز ارائه فرمایید. متشکرم  :-[
[/font]
[/color]